Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mosogatószerrel hajat mosni?

Mosogatószerrel hajat mosni?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy a jar jó a hajra, egyik ismerősöm is azzal mosott hajat, és dusult neki meg sokat nőtt. erről ti mit gondoltok?
márc. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ezek kb 100% hogy szárítják a hajat.


Az mosogatószert arra optimalizálták, hogy oldja a zsírt.


Hacsak nincs zsírosodással problémád, a szárítás kifejezetten rossz a már meglévõ hajnak, mert könnyebben törik.



A haj növekedéséért meg a hajhagyma felel. Ez meg az étkezésed, a fejbõr vérellátása.


Egyél vitamint, fehérjét, az többet ér mint mosogatószerrel bohóckondi.



Persze a szegénység nagy úr, de ha nem kell, én nem ezzel mosnám az hótziher.

márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ismerősöd szerencsés, hogy nem vágta tökre a haját. A helyedben hanyagolnám ezt a témát
márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Hülyeség. A dússág 100%-ban genetika. A növekedést meg semmi nem gyorsítja fel, havonta egy-másfél centit nő, jartól főleg nem fog ennél többet. Annyi hogy mivel nagyon erős, ha sok a lerakódás a hajon tulajdonképpen mélytisztító hatása van ami néha nem árt, nagyon fényes lesz utána de semmiféle hatása nincs a genetikai adottságaidra. De ezt is csak párhavonta egyszer ajánlom mert tényleg nagyon szárít.

Amúgy mindenféle előítéletesség nélkül mondon hogy én ugyanezt cigány lányoktól hallottam akik valószínű valami placeboként élték ezt meg, gondolom rendes samponból kevesebbet és ritkábban használtak spórolás gyanánt ami miatt felhalmozódott a lerakódás a hajukon majd mikor megmosták jarral azt hitték valami csodaszert fedeztek fel mert lepucolta a hajukat.

márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne tedd!

Nagyon szárít, tönkre vágja a hajat! Ha annyira zsíros a hajad, állj át szilikonmentes cuccokra, van, akinek segít, de ne használj erre mosogatószert!

márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el ezt az egészet, mert káros minden tekintetben!
márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha még nagyon zsíros is a fejbőröd, akkor sem ajánlanám... ha az ember túlzásba esik az ilyenekkel, akkor ugyanúgy problémás lesz a haja, fejbőre. A fejbőr kiszárítása, túlszárítása soha nem jó, nem szabad.
márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom
márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!