Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cserélhető pengés borotvának...

Cserélhető pengés borotvának mi a technikája, hogy ne vérezzek el mire végzek?

Figyelt kérdés

Eddig eldobható Gillettet használtam, nagyon ritkán vágtam meg magam. Nemrég vettem egy cserélhető pengés Wilkinson borotvát. A szárának az alját kell tekerni, nyílik a teteje és bele lehet tenni a pengét. Ma kipróbáltam. Egy jó negyed óra volt mire elmúlt a vérzés. Nem nagy sebek voltak, hanem sok kicsi. Apám még ilyesmit használt, de őt már nem tudom megkérdezni. Mi a módja?

Egyszerű arc borotválásról van szó.


márc. 5. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Semmi extra nincs benne. Azért szeretem a 2-3 hetes dzsumbujt is simán leviszi.
márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem csavartad eléggé be a pengét, és elállt az éle.
márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-3 hetes? Azt már hajnyíróval vágnám. Az enyém 2 napos volt. Amikor láttam, hogy elég jól vagdosom magam, megnéztem a pengét és jónak tűnt.
márc. 5. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy nagyon rányomtad az arcodra
márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet. Eddig úgy borotválkoztam, hogy próbáltam feszíteni a bőrt. Lehet, hogy a hab sem az igazi. Két nap múlva újra megpróbálom.
márc. 5. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne nyomd rá! Én ezt a hibát követtem el eleinte.
márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyent használok magam is..Lazán,könnyű kézzel kell vezetni a szerkezetet.Ennyi a titka.Akkor nem vagdosod össze az orcádat.

---------------------------------------

Tessék:

[link]

márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó sok habot ken magára és három körben borotválja. Az sem mindegy, hogy milyen szögben tartja a borotvát. Ezt nekem még gyakorolnom kell, lesznek még véres alkalmak. Viszont a habot lehet, hogy le kellene cserélnem ilyen pamacsos dologra.
márc. 7. 09:19
 9/12 anonim válasza:
0%
kidobni a kukába. A technológia tovább fejlődött.
ápr. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

#9

Igen, és rosszabbak lettek az újféle puccos borotvák.

ápr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!