Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajam fent le lapuló zsíros,...

Hajam fent le lapuló zsíros, középtálytól száraz és borzalmas... Mostanában észre vettem hogy egyre jobban hullik és ritka a hajam, mit tegyek ellene? Milyen vitamin lenne jó?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam áprilisban lesz egy éve, igyekszem egészségesen étkezni igaz néha becsúszik egy kis csoki vagy egy hónapba egyszer gyors kaja de minden csak mértékkel.

DM Mivollis hajvitamint elkezdtem szedni de eléggé kipattogtam tőle csúnya pattanásaim lettek.


Több terméket is ki próbáltam a hajamra sampont és balzsamot főleg hajolajat még nem próbáltam sose használtam.


Úgy gondolom hogy valamilyen vitamint is érdemes lenne szednem erre, de annyira elveszek a kínálatban :(


Köszönöm ha tudtok segíteni❤️


25L



márc. 5. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
"középtály"? Komolyan? ☹️
márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivollis pedig egy csoda.

Biztosan az okozza a pattanásokat?

A hajhullást gyulladás okozza általában, ahogy a pattanást is.

Egy góckutatásra, vérvételre menj el első körben. Aztán sampont a hajtöveknek megfelelően, balzsamot, pakolást pedig a hajvégeknek megfelelően válassz. A töredezett végeket rendszeresen vágasd le, ne vasald, minél kevesebb meleglevegős formázás. Hajszárításnál hővédő, és simító körkefe.

márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az okozta sajnos, mióta nem szedem abba is maradt.

Kremmanian is utána néztem rengetegen írták hogy ugyan ez volt a panasz és emiatt abba is hagyták a szedését. Köszönöm hogy írtál, de ezeket eddig is tudtam.


Durva amugy hogy a gyakori mennyire kezd kiégni, redditen azonnal találtam megoldást, valószínűleg az lesz az új gyk.

Anno egy ilyen kérdésre 24 órán belül legalább 7-8 válasz meg 3 üzenet jött.



Kérdést offolom, de itt hagyom a választ hát ha valakinek hasznos lesz: Rozmaring, Rozmaring olaj.

márc. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!