Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám dúsítani a hajamat?

Hogyan tudnám dúsítani a hajamat?

Figyelt kérdés
Sajnos egyéb problémák miatt nagyon sokat tépkedtem a hajamat. Most jutottam el odáig, hogy elég. Azonban teljesen megritkult, elvékonyodott a frizurám. Van valami csodaszer, ami segít kicsit dúsítani/növeszteni a hajamat? A rozmaringolaj tényleg hatásos erre? Előre is köszönöm!

márc. 5. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajvitamin, ricinus olaj, hajnövekedést segítő sampon
márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a rozmaringolaj tuti módszer, ha nem adod fel hamar. Én samponba is keverek azon kívül hogy a fejbőrömre is kenek. Difeel olajak elég jók, hajmosás előtt kevés elég belőle pakolásnak. Egy jó hónapja használom őket, kezd látszani a hatás. Most ajánlottak nekem forcapil kapszulát, szemezgetek a minoxidillel is. A dermarollerrel is elég jó tapasztalatok vannak, de én egyenlőre még nem állok neki.
márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!