Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi miatt fájhat már napok óta...

Mi miatt fájhat már napok óta a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Már egy éve ugyan azt a fajta sampont használom meg kondicionálót biztos nem allergia mert akkor az egész fejbőröm fájna szerintem.


De csak a fejem tetején fáj ha hozzá érek.

Már gondoltam arra is, hogy biztos a terhesség miatt most valami erzékenység kialakult de akkor ez ellen mit tudok tenni?


A masik, hogy hajmosás után miután megszáradt a hajam elkezd magától korpásodni a fejböröm és ilyen nagyon apró szemű korpa hullik belőle ez is csak mióta ez a fejbőr érzékenység van.


Esetleg gomba lehet? De tényleg mindent ugyan úgy csinálok mint évekkel ezelőtt.

2x hajmosás rendesen kiöblítem, és utána kondicionáló amit szintén kiöblítek rendesen, még csak márkát sem váltottam.


Csak már nagyon idegesít mert egy az hogy fáj a másik meg undoritó ez a korpásodás dolog.



márc. 6. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:

3 naponta mosom a hajam, kezdjem el gyakrabban mosni? Vagy mondjuk még van itthon teafa olajam ha abból pár cseppet keverek a samponomba az a gombát eltávolítja nem? Persze ha hülyeség nem teszem meg csak egy gondolat volt.


Igen azt kihagytam, hogy nem szoktam felkötni a hajam .

márc. 6. 12:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki kell deríteni hogy száraz vagy zsíros korpa és annak megfelelően kezelni.

Amúgy az is baj lehet ha ugyanazt használod sokáig

márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem száraz, de csak amiatt gondolom ezt mert terhesség óta egyáltalán nem zsírosodik a hajam. Pedig előtte volt, hogy naponta kellett mosni mert bezsírosodott
márc. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!