Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj festése? SOS.

Póthaj festése? SOS.

Figyelt kérdés

csatos póthajam van (60cm hosszú és 7 cm széles)

barnaa egy kínaiba vettem... egy problémám van vele ha rásüt a nap zöldes árnyalata lesz és ezz nagyon elüt az eredeti hajam szinétől, befestheteem?

és egyébként lehet vasalni vagy göndöríteni?


2010. okt. 25. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A festésre nem tudok mit mondani, de mivel kínaiban vetted, feltételezem, nem eredeti hajból készült, és nagy eséllyel tartalmaz valami műanyag félét, így én hőhatásnak (vasalás, göndörítés) nem nagyon tenném ki.
2010. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Festeni még befestheted, de szerintem is ha kínaiban vetted, valamennyi műanyagot 100%, hogy tartalmaz, így én sem javasolnám a vasalást/göndörítést neki.
2010. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oksam : D

köszi szépen :$

2010. okt. 27. 16:05
 4/7 anonim válasza:
30%
sziiia én ugy hallottam, hogy csak az igazi póthajat lehet befesteni, a kinai műhajat nem hiszem, mert kihullik de te tudod.:D
2010. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerámialapos hajvasalóval nyugodtan vasald.mert nekem55 cm hosszú póthajam van és 200 fokot is kibírja csak a vasgöndörítőt nem bírja.

festéket ne vegyél mert csak pénz kidobás.én ruha festékről hallatom hogy betudod festeni.

2010. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Felesleges....műhaj.
2010. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 suzy135 válasza:
48%
Szija épp az a lényege hogy vasaljad attól nem lesz csomós az alja , szép puha lesz nekem is voolt ilyen csatos műhajam és mindig vasaltam olyan volt mintha igazi lenne, meg a végéből kiálló szálakat vágd le, és igazinak fog tűnni. ;-)
2013. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!