Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha 24 évesen 45+...

Az baj ha 24 évesen 45+ arckrémet használok?

Figyelt kérdés
45+ Éjszakai és nappai arckrémet használok 24 évesen. Ezzel jót teszek vagy rosszat? Szeretném elkerülni a korai öregedést.

#45+ arckrém #Éjszakai nappali
márc. 15. 20:40
 1/5 anonim válasza:
47%
Szia. Én kozmetikus vagyok és ha elfogadsz egy jó tanácsot azonnal abbahagyod. Ennél rosszabbat nem is tehetnél a bőröddel. A 45+ arckrémek érett bőrre lettek kifejlesztve és azzal, hogy te ezt használod ilyen fiatalon azzal nem a korai öregedés megelőzését éred el, hanem annak ellenkezőjét. Remélem segítettem!
márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Hù, első válaszolò! Piacon vetted a végzettséged? Kérdező, ártani nem árt, de felesleges a használata ennyi idősen.
márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha az első kozmetikus, akkor adja vissza a szakmát.

Akik 30+, meg 40+-osként kezdte el kategorizálni a krémeket, az csak a marketinget lovagolta meg. Nem is rosszul.

Az számít, hogy mire van igénye a bőrnek, milyen az állapota. Nem a kor. Lehet valaki már olyan szinten mutatja az öregedés jeleit huszonévesen, mint más csak 40 után. Az életmód, táplálkozás, betegségek, napkárosodás, dohányzás, éjszaki élet, kékfény, szolárium, városi életmód, genetika, stb bárkire bármikor hatással vannak. Az érett bőrre való krémeknék a textúra az, ami testesebb, gazdagabb, mert a kor előrehaladtával a faggyúmirigyek működése is lecsökken, ezzel szárazabb lehet a bőr. De alap száraz bőrtípus van huszonévesek között is, akik sokkal hamarabb kezdenek ráncosodni, mert bőrük nemcsak vízből, hanem zsírból is szenved hiányt.

Mi is az a hatóanyag, amit csak érett bőrűek használhatnak, kedves kozmetikus? Semmi. 20 éves korban van a kollagéntermelődés a csúcson, onnantól kezdve évi 1%-al csökken.

Komolyan, szégyen, hogy képtelenek egyesek a fejlődésre, és még mindig elhiszik, sőt tanítják ezt a bődületes marhaságot.

márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

A kérdezőnel nem válaszoltam, úgy felcseszett a kozmi.

A korai öregedést a fényvédelemmel és a bőrtípusodnak megfelelő rutin beállításával előzheted meg.

Ha bőrproblémád is van, azokat pedig koncentrált hatóanyagokkal lehet kezelni.

márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
De amúgy ha egy drogériás 1000 forintos 45+-os krémet leveszel, az nem hiszem hogy olyan hatásos lenne. Meg ha nem is ilyen olcsó termékről beszélünk, szerintem akkor is többet ér ha az ember külön-külön veszi meg a termékeket, mint egy ilyen "45+ csodaarckrémben". Szerintem hatásosabb, és több benne a hatóanyag ha külön veszed meg őket. Fényvédelem alap, aztán retinoid, AHA hámlasztó.. ezek mind jók lehetnek erre.
márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!