Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olcsó arcápolási termékek...

Az olcsó arcápolási termékek is lehetnek jók? Nincs pénzem többezer Ft-os arckrémekre.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet jó, nekem is van néhány, amit nagyon olcsón vettem, a lényeg, hogy hidratáljon, nagyon száraz a bőröm. Én arcpakolást is itthon szoktam csinálni, uborkából, citrom levéből és élesztőből.:)
2010. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb ha otthon készítesz pakolásokat, erre sok recept van a neten, könnyen rákereshetsz.100 ft os boltokban ki lehet fogni olcsó de márkás testápolókat pl, vagy az ottani pár száz forintos krémeket ha nem is az arcodra, de a lábadra nyugodtan használhatod.DMes Alverde és Balea krémekre hallom, hogy nagyon jók és olcsóbbak.Német, bevizsgált termékek és sokan áradoznak az arckrémekről, testápolókról különféle fórumokon.
2010. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A DM-es Babylove cuccok is nagyon jók (arcra legjobb a Zartcreme szerintem), s ráadásul a legtöbbjük tiszta termék (nem tartalmaz kőolajszármazékot és mesterséges kutyaszarokat, tartósítószereket). Amióta kipróbáltam a kislányom bőrén, azóta én is csak ezeket használom, sőt a férjem is rászokott (legalábbis a tisztálkodószereikre).
2010. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A méregdrága krémeknél a márkanevet fizeted meg nem a hatását, mert az olcsóbbak ugyanazt tartalmazzák. A hidratáláshoz nem krém kell, hanem megfelelő mennyiségű víz fogyasztása. Gondold át az ásványvány olcsóbb, mint az ilyenkor hatástalan kencefice.
2010. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!