Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most sötét szőke hajam van...

Ha most sötét szőke hajam van és vöröset szeretnék, akkor ki kell szőkíteni? Egy idő után kikopna a vörös?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta rágódok ezen, de nagyon sokan dícsérik a hajam és ezért sose mertem bevállalni mert félek hogy utána már sose lesz ilyen. Nem tudom mitévő legyek
márc. 25. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Páromnak is sötét szőke a haja, poénból kipróbálta a rézvörös hajpakolást, amit akkor használtam és nagyon durván befogta a haját. Másfél hétig látszott simán úgy, hogy naponta mosta. Utána kikopott teljesen.


Ilyet javasolnék neked is, ezek a színező pakolások pont jók, ha nem biztos az ember a dolgában, vagy csak ideiglenesen szeretné. A rendes vörös hajfesték az istenért sem fog kikopni és tonerrel is nehéz kiütni. Nekem volt vörös hajam kétszer is és még mindig meg-megcsillan a fényben a a legutóbbi vörös a lenövesztett hajvégeimen, majd' egy év után.

márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és meg tudnád mondani a termék nevét?
márc. 25. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Schwarzkopf Chroma ID-t használtam, a rézvörös az tényleg nagyon vörös, viszont a pirosas inkább hideg és a rózsaszínes-vörös határán mozog.
márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!