Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire igaz hogy a fényvédel...

Mennyire igaz hogy a fényvédelem a legfontosabb ami semmi esetre sem hagyható el?

Figyelt kérdés

márc. 29. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Én nem használok, nem érzem, hogy emiatt problémám lenne. Szerintem kicsit tùl van tolva kb, mint az 600 féle ránctalanítò szérum, ami nélkül szintén nem élhetünk, mert csùnyák leszünk.
márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

A bőröregedés 80%-át a káros UV sugarak okozzák. Ráncok, pigmentfoltok, szabadgyökök elszaporodása.

Az, hogy most semmi nem látható, nem jelenti, hogy később sem. A bőr ugyanis emlékezik.

márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez később fog látszani. Pl. ott vannak a nagymamáim. Az egyikőjük fiatalabb korában szándékosan napozott, a másik pedig a szükségesnél többet nem volt kint közvetlen napon. A bőrük közt látszik is a különbség, pedig a napozós mamám még fiatalabb is a másiknál, a bőre pedig minden csak nem szép. Lehet hogy egyrészt túl van tolva olyan szempontból, hogy sokan mondják hogy még otthonra is, akkor is ha egyáltalán nincs nap, stb, szóval most az ilyen részleteken lehetne elmélkedni, hogy most ilyen meg olyan helyzetekben mennyire fontos a fényvédelem, viszont az biztos, hogy jót nem tesz ha az ember lánya kint van és sütteti magát.
márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Ez nem marketing duma, hanem bőrgyógyászati tény.
márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!