Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a vattacukros...

Napsu kérdése:

Mi a véleményed a vattacukros parfüm utánzatról? Kókuszos és rágógumi illatú parfümöket szerinted fűjhatok magamra 25évesen? Most ezeket használom!

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Fújd, hát miért ne fújnád, azt használsz amit akarsz, de azt tudd, hogy egy 25 éves felnőtt nőhöz nem ezek az illatok illenek. Nekem is kevés pénzem van, de félreteszem, így meg tudok venni kifinomultabb, kulturáltabb, eredeti illatokat is.

Az ilyen vattacukros, epres..stb parfümutánzatok kislányoknak meg tiniknek valók, max. 20 éves korig.

2010. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen való? Had fújjon már magára olyan parfümöt amilyet ő szeret. Pl. minek fújjon magára pumát ha túl tömény neki az az illat?

Nyugodtan használhatod. Szerintem nincs azzal semmi baj ha te az ilyen édes illatokat kedveled :)

2010. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én se írtam mást, mint hogy azt fúj magára amit akar, csak jót akartam neki, mert ezek igenis tinillatok és hülye hatást kelt magad körül, ha ilyen illat leng körül!

Minőségi parfümök közt is vannak édesek, gyümölcsösek. Mondok is ilyet, ha érdekel, ezek persze drágábbak, viszont nem válsz nevetségessé, mert aki ért hozzá, meg fogja állapítani, hogy van ízlésed.

2010. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,én is fújnám 23 évesen,van is egy epres illatú Hannah Montana parfümöm :D De nem az a kedvencem,hanem a Bruno Banani pink színű parfümje,az is édeskés illatú,imádom :)
2010. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha még tanulsz, esetleg csak tinglitanglibb munkát végzel, akkor nyugodtan, én is most néztem ki, Nator Star v mi a neve, igaz? :D (epres jó? :D) De ha pl irodában dolgozol, és komoly szándékaid vannak előreléptetéssel kapcsolatosan, akkor nem igazán javaslom, mert ott tényleg kicsit gagyin hat a kiskosztüm mellett pl. Oda valami rafináltabb kell. Bulikba megint megfelel. Alkalmakra, randikra megintcsak nem az ideális. Szóval szerintem vegyél valami drágább, kifinomultabb, nőcis illatot is, de mellette teljesen jók ezek is.
2010. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom irodában:D!Ahol vagyok,ott mindenki,aki bejön megjegyzi,hogy milyen jó illat van:D!
2010. okt. 27. 06:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, nehogy már a korától függjön valakinek az illata... Miért ne fújhatnád be magad vele, ha tetszik? :D
2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huh voltak vegyes válaszok és 2 év el is telt már.Használod még ezeket az illatokat? Én most vagyok 24 éves,a komoly-nőies parfümöm után,tegnap vettem meg az első rágógumi illatú parfümömet és odáig meg vissza vagyok érte...:) Tényleg elgondolkodtató picit...:)
2013. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!