Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten, leginkább az 5....

Budapesten, leginkább az 5. kerületben (de bárhol máshol jó)tudtok ajánlani nekem jó bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
TB alapon csomó időt kell várnom, és szeretném minél hamarabb meggyógyítani az arcbőrömet. Az elmúlt időben pattanásos lettem és sajnos semmi nem használ, így szeretnék dokihoz elmenni. Örülnék ha nem haladná meg a 30k-t és ha lehetséges akkor egy alkalmas legyen, mert sajnos nem tudok sokat fizetni. Ha megnézné, megtisztítaná a bőrömet és felírna nekem valami krémet ami vissza varázsolja a bőrömet a régi állapotába akkor annak nagyon de nagyon hálás lennék.

ápr. 2. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tisztítás a kozmetikus feladata. Bőrgyógyász ezzel nem foglalkozik max más orvos-esztétikai kezeléseket csinál.


Egyébként meg ha így a semmiből ment tönkre a bőröd, akkor előbb egy gockutatast csináltass. Fogászat-nogyogyaszat-ful-orr-gege-labor elsőkorben. Ha ezeknek az eredménye megvan, akkor érdemes bőrgyógyászhoz menni, hogy ha kell további vizsgálat, akkor tovább tud küldeni.


Én egyébként tavaly jártam így. Hónapokig olyan pattanásos voltam, mint még soha és kiderült, hogy be volt gyulladva egy fogam, úgy hogy nem is fájt.


Illetve még tudom javasolni a Semmelweis bőrklinikáját. Oda egészen rövid a várólista, de ha korán odamesz, akkor aznap is ellátnak X embert soron kívül.

ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!