Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális ha borotválás...

Az normális ha borotválás után kipattog a lábam? És hogyan lehet megakadályozni a kipattogást, meg azt amikor olyan a bőröm mintha eper lenne?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kipattogás elmúlt,gondolom hozzászokott a bőröm a rendszeres borotváláshoz,viszont az eper hatás megvan,azzal nem tudok mit kezdeni
ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A borotva mindig legyen steril. Én száraz helyen igyekszem tárolni (biztonsági borotvám van) és használat után alaposan kimosom és hajszárítóval forró hőmérsékleten szárítom. Nem okoz semmi gyulladást. Az eper hatásra sokan a rendszeres hámlasztást javasolják, de szerintem ez már inkább genetika, nem pedig azon múlik hogy kialakul-e vagy sem.
ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Próbáld a szőr növekedésével megegyező irányba húzni. Perszebilyenkor nem lesz annyira sima, de segíthet valamelyest. Illetve borotválkozás utáni cuccok
ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!