Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy újra a régi...

Mit tegyek, hogy újra a régi legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Korábban vizesen és szárazon is könnyen fésülhető hajam volt, bár hamar zsírosodott és eléggé hullott. Úgy döntöttem, veszek hajbalzsamot, külön hajhullás ellen. 3 héttel ezután, ami nálam kb 6-8 mosás, kezelhetetlenné vált a hajam. Vizesen és szárazon is teljesen gubancos, és a nehéz fésülhetőség miatt most még több hajam hullik ki, mint korábban. Már hónapok óta nem használom a balzsamot, de nem nyerte vissza a hajam a könnyen fésülhetőségét.

Van erre valami megoldás?

Köszi,

22L


2010. okt. 27. 00:36
 1/5 anonim válasza:
Menj el egy fodrászhoz.
2010. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz balzsamot választottál. Neked most egy összetett kezelés kell, de kezd a fejproblémákkal. Van egy nagyon jó termékcsalád, és szinte minden vendégemnek ezt szoktam ajánlani. Keratinos, orchideás, és csodát tesz a hajjal.

A [link]


Ajánlom az ampullákat, és a sampon+pakolást. Próbáld ki!!

Kitti

2010. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsika! Az előző vagyok!

Rosszul írtam az email címet:

[link]

2010. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám látatlanban, hogy rossz balzsamot használtál. Feltételezhető azonban, hogy nem a hajadra valót. Azt sem tartom ugyanakkor kizártnak, hogy az új balzsam használata és az új problémák jelentkezése között nincs is szoros összefüggés. (sítáborozás közben egy egyszerű hotelbeli balesetben is eltörhet a karod)

Ja, és a hajhullásod, ami már régebben is jelen volt. Ez vajon mennyire intenzív, kóros?

Szerintem mutasd meg magad szakembernek.

HajDoktor

2010. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jártam mesterfodrásznál, és nem tudott ő se mit kezdeni a dologgal. a hajhullásom szerintem nem volt kóros, de mindenképpen zavaró volt, mert vékony szálú, és kevés hajam van. a további ötleteket hálásan köszönöm :)
2010. okt. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!