Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jobban megérné...

Szerintetek jobban megérné fokozatosan rövidre vágatni a hajam?

Figyelt kérdés

Jelenleg hátközépig érő hajam van, de szeretnék rövid hajat (pixie), de félek tőle, ezért arra gondoltam, hogy fokozatosan vágatom rövidre minden alkalommal egy kicsit, és mondjuk 5-6 alkalom alatt elérném a kívánt hosszt.

Valaki csinálta már így?

Mennyire vált be?



ápr. 15. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát valójában nem vagy biztos a döntésedben.

Ha nincs önbizalmad, akkor teljesen felesleges mások véleményére hallgatni.

ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Látni kellene a mostani állapotot. Lehet a fejedhez jobban illik a mostani haj.
ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Évekig vacilláltam én is, csináltattam bobot, long-bob öt, mindig visszanövesztettem, aztán most 2 hónapja a hátközépig érő hajam rögtön pixie-re vágattam. Nagyon bejön, sokkal kevesebb macera, vagány. Nekem ovális arcom van, azt mondta a fodrász, hogy ahhoz megy sok minden. Ha nagyon kerek az arcod, vagy nagyon szögletes, akkor lehet hogy nem áll jól. Én attól féltem, hogy a nagy homlokom miatt nem lesz jó, de így rövid hajjal kisebbnek tűnik, mindenki azt mondja, hogy jobb nekem a rövid, ilyen is van. Én a helyedben kipróbálnám, úgyis hamar meg ő (csak azt számold hozzá, hogy akkor havonta kell fodrászhoz menni, ha olyan brutál gyorsan nő a hajad, mint nekem).
ápr. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan vagattam rövidre, de nem tudatosan.
ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kár elpocsékolni darabokban a szép hosszú hajad. Ha egyben levágatod a copfod el is tudod adni.
ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Végyél egy jó minőségi parókát, próbálj ki eggy filtert a tiktokon
ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább összeszedtem a bátorságomat, és derékig érőből egyből letolattam nullásra az egészet. Életem egyik legjobb döntése volt. 27N
ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többször vágtam már úgy hajat, hogy a vendég nem tudta pontosan milyen hosszút szeretne, ezért több lépésben vágtam mellig érőből felnyirt bobot. Neked is nagyon szívesen levágnám 5-6 centinként, aztán mondod mikor álljunk meg :)
ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt években megnövesztettem derékig a hajamat. Aztán elgondolkoztam azon, hogy nagyon rövid még soha nem volt a hajam, és jó lenne kipróbálni. Úgyhogy az egészet egy lépésben letoltam magamnak fél centisre.

1 hónapja toltam le a hajamat, és azóta is pár naponta nyírom magamnak. Egyáltalán nem bántam meg!

Téged is bátorítalak arra, hogy egy lépésben vágasd le minél rövidebbre a hajadat, fantasztikus érzés! :)

ápr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!