Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olcso fodrasz (2-3 ezer...

Van olcso fodrasz (2-3 ezer inkabb2) Nyiregyhazan aki meg aznap megnyir?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
2-3 ezerért már rég nem vágnak hajat. 5000 Ft a minimum egy rövid hajnál is. Aki aznap lenyír meg max ilyen biohair.
ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy nullásgépet inkább, ennyi.
ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fodraszom 2 ert nyir. De csak csufortokon er ra. En viszont megyrk nyiregyre.
ápr. 16. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Budapesten is van egy fodrászom, ahová 40 évig jártam, és most 3e körül kér. De rohadt sokan állnak sorba nála, karácsony előtt és húsvét előtt sem jutottam be. Kollégám tanácsára vettem egy gépet, és már másodszor nyírtam meg magam. Megvan 1 órán belül, a tarkómnál a legnehezebb a felnyírás és a fejtető határvonalát normálisra megcsinálni, de ez is olyan, mint a borotválkozás. 10-20 vágás után már tükör sem fog kelleni. A kinézetét lesz-rom, a védősisakba bebüdösödik a fejem, nem tudok szabikat kivenni fodrász miatt. Egész jó lett a gyakorlatlanságom ellenére.
ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gergelice16 válasza:

Én is 2-3 ezerért vágattam Budapest 16. kerületben, de miután elköltöztem Budára, ezért már nem érte volna meg visszajárni.

De ha valaki tud biohairnél olcsóbb fodrászatot a 22. kerület környékén, kérem írja meg nekem!

ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar nem aktualis
ápr. 18. 22:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!