Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Salátaevés (különböző saláták...

Salátaevés (különböző saláták esetén, pl madársaláta) után a körmeimnél piszkos lesz, lehet, hogy megfogja, beszínezi a saláta. Körömkefével is mostam - a bőr már megsérült, de még mindig piszkosnak néz ki. Mivel jön le?!

Figyelt kérdés

Áztattam is már pl fürdés közben, úgy sem jött le.


Mi olja az ilyen "zöldség" színeket?



ápr. 17. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Kézzel eszel vagy hogy? Használj evőeszközt akkor nincs ilyen probléma
ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sose fogja meg, pedig rendszeresen eszem friss zöldsalátákat.
ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avokádó is meg tudja fogni. Vendéglátásban gyakran van ilyen, szakácsoknál.



Antiszeptikus kézgél, tömény alkohol vagy hypó kiszedi.

ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1. Nem kézzel eszem, hanem szájjal. A madársalátát kézzel tettem a számba.

Az a fantasztikus ötlet, hogy legközelebb egyem evőeszközzel a salátát, a jelenlegi elszíneződést eltávolította a kézbőrről? Segítek: nem!

Tanuljatok már meg a kérdésre válaszolni!


#2. Nem ez a kérdés.


#3. Köszönöm szépen! Igen, más zöldségek is elszínezik, pl cékla, répa, krumpli, illetve ezek hámozása, szeletelése.

ápr. 17. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell várni hogy kikpojon.

Illetve megelőzni lehet. A rendszeresen hidratált bőrt kevésbé fogják be. Na meg a salátát edd villával. A zöbbi zöldség pucolásához meg vehetsz kesztyűt. Vagy csináld gyorsabban

ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!