Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam rövidebbre a hajam,...

Vágassam rövidebbre a hajam, mert nagyon törik és ezért nem nő, vagy sem? (Kép)

Figyelt kérdés

És ha vágassam, akkor kb mennyivel rövidebbre szerintetek?


[link]


ápr. 17. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Ne vágasd!
Állig érő jó lenne.
Egy 5cm elég lenne.
Csak egy picit a végéből.
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy olyan fodrászt, akiben megbízol, és aki ért is ahhoz, amit csinál, majd ő megmondja, hogy mennyit érdemes belőle vágni.
ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem járok fodrászhoz, így nehéz olyat keresni,akiben első alkalommal megbízom úgy, hogy azt sem tudom,hogyan dolgozik.
ápr. 17. 23:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt valami vitamin hiány is be fog játszani. Egy vérképet mindenképpen csináltatnék a helyedben. A pajzsmirigyed rendben van? Mert az is okozhatja ezt.

Nem megilyeszteni akarlak. De én a belső okait keresném meg ennek. Esetleg valami haj vitamin is segítene

ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as! Fél éve szültem, most volt teljes vérképem, ami tökéletes. Nem szoptatok, így amiatt sem lehet és már 3 éve vagy talán 4 is ,így törik a hajam, pedig a vérképem mindig tökéletes. Festeni, vasalni nem szoktam, szárítani sem.
ápr. 18. 01:07
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Teljes mertekben igazat adok a #3 -nak. RANEZESRE komoly hianyod van par asvanyi anyagbol es vitaminbol, akkor is, ha a dokid azt mondta, hogy neked mindig tokeletes a verkeped. (Lehet, hogy nem teljes verkepet csinalt, es amit csinalt par szempont szerint, az valoban jo.)


Emellett a hajfestekek szinten sulyosan artanak a hajnak, foleg, ha valami gagyit hasznalsz.

ápr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

" Festeni, vasalni nem szoktam, szárítani sem."


Szoval csak veletlenul mas szinu a szemoldokod meg a hajtoved.

Ertem, ertem. Se festek, semmi hasonlo...hogyne.

ápr. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy festett, vasalt haj. Nos, egyik sem tesz jót neki. Elég, ha abbahagyod a vasalást és a végéből vágatsz pár centit.
ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hennàs festékkel festettem, kb 2 hónappal ezelőttig a hajam és utána kezdett el törni. A szemöldököm tetoválva van, nyilván ezért más színű, észlények és nem, továbbra sem vasalom a hajam, mert egyenes, nincs mit vasalni rajta.

A vérképem jó, tehát a gond nem ott van. Na de majd elmegyek olyanhoz ,aki nem a gyakorin doktoràlt 🤣.

ápr. 18. 07:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés (a gyengébbek kedvéért): VÁGASSAM-E RÖVIDEBBRE A HAJAM, MERT TÖRIK?!
ápr. 18. 07:51
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

A hajnak nem a vége nő, hanem a töve. Így ha nem látszik hosszabbnak, az nem a törés miatt van, hanem azért, mert ami nő, az le is törik.

Ezt a tényt a hajgyógyász is meg fogja erősíteni.

Igen, vágass belőle pár centit. De ezt írták feljebb is, és a szavazással is kaptál választ.

A henna is festék, ami szintén nem használ a hajnak.

ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!