Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kiábrándító a póthaj?...

Nagyon kiábrándító a póthaj? Miért szólja le mindenki?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon vékonyszálú a saját hajam. Genetika, anyukámé is ilyen. Egészséges, fényes hajam van, de nincs neki tömege, nem áll sehogy, pedig nem egy hosszt és fazont próbáltam ki. Volt alig vállig érő, volt fokozatosan vágva, most meg az egész a mellemig ér. Ez már hosszúnak számít, nem is a hosszabbítás miatt, hanem a tömegnövelés cèljából csináltattam póthajat. Szép, igényes, valódi európai emberi haj. Ne ilyen dohányboltos eladó feelinget képzeljetek mellé. Eddig mindneki azt hitte, hogy a sajátom, de amikor megtudják, hogy pót, sokszor elkezdik, hogy mineeeek az, nem keeell.

Őszintén, ezt mindig dús hajú nőktől vagy férfiaktól kapom. 😢 Ahogyan azt is, hogy magammal kell rendben lenni, nem póthajat rakatni. Én rendben vagyok magammal, de ezt csak azt értheti, aki szintén “selyem hajjal” született, és olyan, mintha kis pihék lennének a saját hajszálai. Amikor összefogom a póthajat a kezemben, és érzem mennyire vastag és dús, az leírhatatlan érzés. Ahogyan egy volumennel megáldott frizura is hatalmasat dob a külsőmön.


ápr. 20. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért szólják le, mert a többségnek a póthajról az jut eszébe, amiről egyértelműen látszik, hogy mű és nem az igényes fajta. Szerintem ugyanaz a kategória, mint a műszempilla vagy a műköröm. Mindegyiket meg lehet csinálni úgy is, hogy szép és természetes legyen meg úgy is, hogy olcsó hatású legyen.

Egyszerűen csak nem kell mondani másoknak, hogy póthajad van és akkor nem lesz téma.

ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1-es én ezt csak azért nem értem, mert azután mondják, hogy minek, miután azt hitték, hogy a sajátom, sokszor a dicséret után, amikor elmondom. :D
ápr. 20. 13:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értem, de úgy tűnik náluk ez nem írja felül a póthaj iránti negatív érzést. Ha valaki megdícséri, csak köszönd meg a bókot, nem kell magyarázkodnod. Persze nem azt mondom, hogy titkold, más, ha valaki rákérdez, hogy mit csináltál vele, mitől lett ilyen dús.
ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha azok szólnak le, akik nem is látnak téged, akkor ne vedd magadra.
ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy a póthaj is tönkre vágja a hajat. Ha sokáig éri a nagy súly a hajszálakat, akkor meg fogsz kopaszodni.
ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Röviden tömören:

Az emberek nagy része tahó és imád mindenbe belekötni.


Azt írod hogy szép, igényes, valódi hajból van és úgy néz ki mint ha a sajátod lenne.

Akkor hord boldogan és sz@rd le hogy másoknak mi a véleménye.

ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég dús a hajam, de ha tényleg olyan, hogy igényesen van megcsinálva, és fel sem tűnik, hogy nem igazi, akkor szerintem semmi baj nincs vele, hordd egészséggel. :)
ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 ha nem megfelelő technika és nem a saját hajadnak megfelelő súllyal bíró haj van használva.
ápr. 20. 18:27
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csak az fura amikor látom benne az illesztéseket. Olyan érzésem lesz tőle, mintha viszketnék. De amúgy nem érdekel, nekem a körmöm szar minőségű, ha hosszút akarok, építek. Mindenki azt csinál a külsejével, amit akar.
ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kolleganőmnek is pòthaja van, nem is látni rajta, csak mikor már zsírosodik a haja és össze van fogva, akkor szoktam látni az illesztéseket. Ùgy gondolom, hogy aki ilyen miatt szòl meg bárkit, annak magával van problémája, mindenki csináljon magával amit akar, ha attòl jobban érzi magát. Ne foglalkozz ezzel.
ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!