Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tiltják be a "fújós"...

Miért nem tiltják be a "fújós" dezodorokat? Benneteket is fojtogat a szaga?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom most újra, hogy sokan használnak ismét fújós dezodorokat, valószínűleg a mosdatlanság elfedésére.


Pl. tegnap a buszon 1,5 órát kellett utaznom úgy, hogy egy srác tőlem kb. 3-4 méterre iszonyatosan bedezodorozva ült, és rendesen végig fulladoztam tőle.


Egy másik srác az irodánkba is úgy jár be (mérnökként), hogy fojtogató dezodoros gázfelhőt húz maga után.


Esküszöm, inkább a hónaljszagát szagolnám, mint ezt az orrfacsaró dezodor szagot.


Bántás bárkinek megmondani, hogy szálljon le a buszról, vagy menjen haza az irodából, ha konkrétan fojtogat a dezodor szag?


ápr. 22. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántás, csak senkit nem érdekel, neked mi bajod.
ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én sosem szerettem a spray dezodorokat. Nem vagyok parfümellenes, azokkal nincs bajom, de a legtöbb dezodornak olyan tömény, fojtogató szaga van, és sokan rengeteget magukra fújnak. Én nem szeretem, én évek óta golyós dezodort használok. De amúgy nyilván azt nem mondhatod meg senkinek se, hogy szálljon le a buszról. :D
ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

"valószínűleg a mosdatlanság elfedésére."


Most magadból indulsz ki? Ilyen baromságot hogy lehet kitalálni?


Egyéni szociális problémád tényleg nem érdekel senkit.


(Nem kötelező tömegközlekedve utazni. Ha meg azzal utazol, akkor viseld el a vele járó következményeket is, amik nem biztos, hogy tetszenek neked. Mindig van választásunk.)

ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az valóban zavaró lehet, ha valaki túlzásba viszi. De ha ismerik a mértéket, akkor szerintem kellemes az illat.

Egyébként meg a dezodort jól szellőző helyiségben kell tiszta bőrfelületre fújni, nem pedig egy zárt helyen, a megizzadt, kellemetlen szagú hónaljra.

ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiúk túl tudják tolni nagyon az Old Spice-t, de én pont úgy vagyok vele, hogy ez eggyel jobb, mint az a tipik görény tinifiú hónaljszag.
ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!