Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyetértetek velem hogy a...

Egyetértetek velem hogy a kozmetikai arctisztitás SEMMIT sem ér?

Figyelt kérdés
Mindig megkapom, menjek kozmetikushoz és nyomassam ki a mitesszereket. Elmegyek havonta otthagyok 5-6000-t. És mi történik eggyel sincs kevesebb, kinyomja, utána olyan mint amit kinyomtak, aki jár az tudja- és egy hétig szép, utána újra telitődik. Hetente nem fogom megnyúzatni magam. Fájdalmas, haszontalan, drága és utána 1-2 napig nem mehetsz sehová. Szerintem nem éri meg. Abból a pénzből inkább ruhát veszek.
2010. okt. 27. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet.
2010. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus vagyok,de egyet kell hogy értsek,tudom,ellentmondásos,de én is úgy gondolom,hogy akinek túl problémás a bőre,annak a tisztítás édeskevés,mert az 1-2 hét múlva újratermelődik.Először rendbe kell tenni az arcot (más módszerekkel),és ha ez megvan,és csak kevéske mitesszer van az arcon,akkor már el lehet menni kozmetikushoz.Ezután már bőven elég pár havonta,félévente,a kellő arcápolás miatt.
2010. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magamnak hozom rendbe, itthon.
2010. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Életembe egyszer voltam kozmetikusnál semmit sem ért, ez két éve volt, azóta itthon csinálom magamnak és semmi miteszer és pattanás is csak néha, ha sok csokit eszem.:P

20/L

2010. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyat aknés volt a bőröm!2 hetente jártam tisztításra+adott otthonra a kozmetikusom egygyulladáscsökkentő-összehúzó maszkot! Mindig egyre kevesebb akne jött ki és mára teljesen tiszta a bőröm!A titka az,hogy nem szabad megvárni,amíg teljesen feltöltődik a bőröd faggyúval és el kezdenek begyulladni!Amúgy nekem 10 000 volt/alkalom...
2010. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én havi 3 ezerért megyek, nekem segített :) Adott egy krémet, meg rendesen kinyomkodja, és most a 3. alkalom után már javul, mmint most még vannak mitteszerek, de sokkal halványabbak/kevesebbek, nincs olyan, h begyullad, ilyesmi... Szerintem bőrtől függően a gyakoriság is változó, úgyhogy ha problémás a bőröd nagyon, akkor ne havonta egyszer menj, másik: válts esetleg kozmetikust. De ahogy gondolod :)
2010. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!