Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meglepődik a fodrász, hogy...

Meglepődik a fodrász, hogy váll körüli hajból szeretnék 2-3 millis, géppel mindenhol egyformára nyírt (esetleg díszített) hajat? Le lehet egyáltalán vágni?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, az elmúlt időszakban nem nagyon jártam fodrászhoz, úgyhogy eléggé megnőtt a hajam. Kb. váll körüli, kicsit felette most a hossza. Viszont beugrott egy gondolat, hogy mi lenne, ha változtatnék. Van egy híres fiú, akihez sokszor hasonlítanak és neki piszkosul jól állt az ilyen haj: [link]

[link]


Hallottam azt is, hogy a lányok oda vannak érte, ha a fiúnak szép arca van, mert kiemeli.


Szóval gondoltam, mi lenne, ha lenyíratnám ilyenre. 2-3 mm-re gondoltam egy hosszra, meg esetleg egy díszítő csíkot vágatnék még az oldalába. Regisztráltam is a fodrászhoz időpontot. Mint itt: [link]


Nem lesz egy kicsit gáz a helyzet? Nem fog a fodrász megütközni a kérésemen? Menjek el vagy inkább mondjam le az időpontot?


Le lehet egyáltalán vágni? Elbírja a gép? XD


Egyszer volt ilyen hajam a karantén alatt, de akkor senki nem látott, így nem is ütközött meg rajta.



máj. 1. 12:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább valami mást, ez túl drasztikus?
máj. 1. 12:17
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a srác azóta már megnövesztette.
máj. 1. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Komolyan mondom neked valami agybajod van! Szerinted ki az istent érdekel, hogy levágatod a hajad? És a fodrász mégis miért ütközne meg ezen?? Neki ez a munkája ember!
máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog rajta meglepődni és természetesen gond nélkül le fogja vágni, ha ezt kéred. Erősen túlgondolod.
máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lepődik meg, a legjobb ha nem kell szórakozni csak géppel jól megnyirni ;)
máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen, egyetemi évem alatt a hátam közepéig hagytam egyszer megnőni a hajam, aztán gondoltam egyet, és legyalultattam az egészet a fejemről, biliárdgolyó simára. A fodrász csak megkérdezte az elején, hogy biztos vagyok-e benne, aztán teljesen természetesen letolta nekem, ennyi volt. Nem kell ezen különösebben agyalnod neked sem.
máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!