Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikai tetoválással lehet...

Kozmetikai tetoválással lehet "rendes" tetoválást is készíteni?

Figyelt kérdés
Én szeretnék tetkót, de mivel még elég fiatal vagyok, arra gondoltam, hogy kozmetikai tetoválással varratnék. Úgy hallottam, hogy azt csak a hámrétegbe varrják, és pár év múlva kikopik. Azt tudom, hogy ilyen technikával szemöldököt meg hasonlókat csinálnak, de kíváncsi vagyok, hogy például a lapockámra lehetne ezzel a módszerrel csináltatni egy idézetet? Köszi előre a válaszokat
2010. okt. 28. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet csinálni, de SOHA nem kopik ki teljesen, hanem elmosódik foltosra, ami undorító.a másik, meg a fekete bezöldül...(elég sok nőnek szöldes a szemöldöke, mert az évek alatt a feketének a színe megváltozik, ahogy kopik)

Szóval vagy csináld rendesen, vagy sehogy.

2010. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igazából én is rendessel szeretném, csak anyum úgy nem engedné meg, de valószínűleg ha egyszer kikopta, átvarratnám rendessel :)
2010. okt. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!