Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg eltűntek ezek a...

Tényleg eltűntek ezek a termékek a boltok polcairól?

Figyelt kérdés

Hetek óta keresek férfi púderes, vagyis fehér színű izzadásgátlót. Old Spice-t szoktam használni de igazából más márkát is megvettem volna, csakhogy nincs sehol. Csak a géles állagú izzadásgátlók vannak a polcokon, amik nem olyan jók. Néztem Rossmanban, Dm-ben,kisebb drogériákban, Auchanban és konkrétan sehol nincs. Lemaradtam valamiről és be lettek tiltva? Vagy csak átmeneti

Készlethiány lehet?



máj. 16. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Old Spice-t láttam online különböző oldalakon. De szupermarketek polcain is elég gyakran találkozom velük.
máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Én is. Van vagy 5 illatban. Csak mindegyik gél állagú, ez persze csak akkor derül ki ha le veszed a kupakját. Ez a gél állagú néhány óra alatt folyóssá válik, ragad, kellemetlen érzés, és nyomot hagy az ingen. Igaz a fehér púderes amit én keresek, fehér foltot hagy, de legalább nem folyik.
máj. 18. 09:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!