Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a borotvától kipattogzik a...

Ha a borotvától kipattogzik a lábszáram, a gyantacsík jobb lenne vagy még ennél is rosszabb vagy nem lehet tudni?

Figyelt kérdés
máj. 22. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kipattogzik?

Nem keratosis pilarisod van? Piros pottyok meg (borotvalas elotgicipici dudorok ott ahol jon ki a szor)

Ebben az esetben barhogy szortelenitesz, nem lesz jo mert irritalja. Szoval a ganta vagy epilator jobb mert azt ritkabbn kell. De elmulni sose fog

máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Beírtam a googleba, de képek alapján nem az.

Nem ilyen dudoros. Inkább csak karcolja a borotva, és utána lesz ilyen vérpöttyös.

máj. 22. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a technikáddal van a baj? Szoktál előtte bőrradírt használni? Meg milyen krémet használsz a borotválkozáshoz, és milyen borotvát?
máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem használok bőrradírt és nem krémet se.

Tescoban van a az 1000 forintos 5 dbos Wilkinson 2 pengés, azt használom.

Általában sietek, mert meló előtt, tusolás után szoktam gyorsan lehúzni, minden 2.nap.

máj. 24. 07:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Na látod, pontosan ez a probléma. Ha a borotválkozásd elsieted, szerinted mi lesz a gyantázással? El sem tudom képzelni, milyen lehet a bőröd, ha nem is használsz semmi krémet a borotválkozásoz...

Egyszer szánj rá egy kis időt meg energiát, és foglalkozz magaddal.

máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 pengés borotva kéne
máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké.

Utána kell bekenni vele?

máj. 24. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy több pengés borotvát (lehetőleg férfi borotvát, akár a tescoban is), és vagy borotvahabbal vagy egy más erre való krémmel borotváld le a lábad, de lassan és ne siesd el. Én egy ideje elkezdtem egy olcsóbb hajbalzsamot használni erre ami megmaradt és sokat hallottam róla másoktól milyen jó, azóta még puhább a bőröm.

Nem tudom kiemelni, milyen fontos hogy lassan és óvatosan csináld elég vízzel. Előtte elvileg jót tesz ha leradírozod a bőröd az adott területen, az elhalt hámsejtek miatt, de ezt én gyakran kihagyom. De utána a testápolót semmiképp ne felejtsd el.

Ha továbbra is kipattognál, próbálj ki egy biztonsági borotvát, mert sokaknak irritálja a bőrét a borotván lévő csík

máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget.
máj. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!