Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc szoláriumotok?

Melyik a kedvenc szoláriumotok?

Figyelt kérdés
Melyik szoláriumokba szoktatok járni? Melyik szolárium hálózat és helyileg hol? Van kedvencetek esetleg?

máj. 23. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyik se
máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiwi Sun
máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve teljesen abbahagytam, nem is bírja már ki a bőröm ("öregedéssel" egyre érzékenyebb), meg tájékozódtam és nem találtam már jó ötletnek amúgy se. Azóta max önbarnítós testápoló. Ha ez neked nem központi kérdés, általában az Ergoline jónak számít, arra figyeltem, hogy rendszeresen cserélték-e a csöveket. 8 hét után, ha nem cseréltek, inkább másik szalonba mentem, ahol épp friss cső volt. Másik Ergoline-ba, a többit nem találtam azonos színvonalúnak (pl a kiwi-t se, bár amúgy nem volt rossz se).
máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sose értettem ezt a hülyeséget...

Bőrrák, idő előtti öregedés, mindezt azért, hogy barnább legyen a nő. Pedig fehéren még szebb is.

Nem mintha a Napból nem jönne elég rákkeltő UV, ami ellen nem győzünk védekezni.

máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A saját gépem, amit egy szalon bezárásakor vettem meg, gombokért. Ergoline Avantgarde 600 🙂🙂. Új csöveket vettem bele, természetesen nem EU-sat, nincs átverés mint sok kutyaütő szalonnál.
jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!