Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség?! Már teljesen...

Segítség?! Már teljesen kikészültem..

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök pattanásos bőrbetegséggel, foltok, gyulladt pattanások folyamatosan..

Debrecenben kit tudnátok ajánlani bőrgyógyászt, aki ténylegesen megoldja? 😩 Teljesen depresszióba estem.. már nem bírom



máj. 24. 00:02
 1/6 Rakott karfiol ***** válasza:
51%

Bárki meg tudja igazából oldani, ha te is hozzáteszed a részed.

Tudni, mi okozza?

Életkorod? Hormonális esetleg? Laktóz/ gluténérzékenység is okozhat ilyet. Életmódod milyen? Van rutinod? Miket használtál/használsz?

máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi okozza csak találgatni lehet
máj. 24. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok
máj. 24. 13:51
 4/6 Rakott karfiol ***** válasza:
80%
Eddig kiknél jártál, milyen vizsgálatokon vagy túl?
máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bőrgyógyásszal jobban járnál elsőkörben. Lehet valami olyan amit belülről kell kikezelni. Aztán kivűlről.
máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
14%
Nem tudom garantálni, hogy megoldja a problémádat, de egy próbát megér: kb. 1 éve egy elég unalmas filmet néztem, a cselekmény helyett engem az foglalkoztatott, hogy Margot Robbie bőre milyen látványosan gyönyörű. Mint kiderült, a sminkes parancsára máriatövist fogyasztott (hogy ne legyen pattanása). Nekem ugyan nincsenek pattanásaim, és nem is voltak, de nagyon megörültem, hogy egy ilyen olcsó és egyszerű módszert én is ki tudok próbálni, hiszen én is minél szebb bőrt szeretnék. Most már kb. egy éve folyamatosan szedek máriatövis kivonatot kapszulában (ami elég gyorsan hozta a kívánt hatást) és látványosan fehér, hibátlan babaarcom van. Ez azért elég meggyőző a számomra, ugyanis jövőre már 60 éves leszek. Egyébként érzékeny bőröm van, ezért nem is használok semmilyen (arc) kozmetikumot, az arcomat csapvízzel mosom.
máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!