Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egyesévél átnézem a hajszál...

Ha egyesévél átnézem a hajszálaimat és levágom szárazon a töredezett végeket akk rendbejön!? :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na azért megnézném, ahogy egyesével végignézed őket... menj el fodrászhoz.
2010. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden hajszálat nem is tudsz átnézni, de ha a töredezett részeket levágod akkor sokat fog javulni a hajad, én is így szoktam.
2010. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire végignézed egyesével, idegbajt kapsz vagy nyugdíjat. :)

Menj el fodrászhoz, kérdezd meg, mit ajánl, mit használj - azért ő ért az ilyesmihez, elég sokféle hajat, hajtípust, problémát lát. :)

2010. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt szoktam csinálni ! :D engem nagyon megnyugtat... és a hajam is szebb.

kérdeztem a fodrászomtól már nem egyszer, hogy mit használjak, hogy ne töredezzen. ajánlotta a hajvégápoló olajat : nem vált be. használok több balzsamot is, mégis törik, pedig szinte nem is vasalom soha, csak hajszárítózom. próbáld ki, veszíteni nem veszítessz semmit!

2010. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

omg XD

eddig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen, de jó látni, hogy nem:D engem is megnyugtat, szeretem is csinálni, és tényleg szebb lesz tőle a hajam:D

aki meg azt hiszi, h ez úgy működik, h tényleg minden hajszálat egyesével fogok meg, és vágom le, az egy csöppet téved:D én megfogok egy tincset, és ha látom, hogy törött a szál, akkor levágom a törött részt belőle. ennyi:D

2010. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Kevésbé lesz csúnya, de néhány alkalom, ha szorgos vagy, már az első eset után teljesen tönreteszed a fazonját a hajadnak. Inkább vágass rendszeresen belőle, többet használ.
2010. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam, sokan csinálják. S&D az angol neve. :D ( [link]

A lényeg az, hogy jó éles legyen az olló, mert különben többet árt, mint használ.

2010. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

attól jön rendbe, hogy természetesen ápolod, és nem kensz rá mindenféle szintetikus szemetet.

tojássampon : http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2010. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15:46-nak: A törött hajat csak az olló hozza rendbe, a tojássampon meg egyébként túlságosan szárít és egyáltalán nem ápolja a hajat.
2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát ez jó nem is gondoltam volna :D

h mik nem vannak... :D

köszi mindenkinek a válaszokat...

2010. okt. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!