Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg fogom bánni, ha kiszőkítem...

Meg fogom bánni, ha kiszőkítem ma hajam?

Figyelt kérdés

Most nőtt meg normálisbb hosszúságúra, miután tönkrement a sok szőkítéstől. Amúgy akkor sokszor volt szőkítve és egy fodrász egyszer nagyon sokáig rajtahagyta a szőkítőt. Most nagyon nem tetszik már a barna(hivatalosan talan kozepszoke, asszem 7-es arnyalat, de ugye en barnanak latom), es draga a fodrasz. Amugy meg tudnam magamnak csinalni, nyilvan roncsolnam a hajam, de nem annyira extran, meg tudom, hnkell ra szinezo, stb. Utana mondjuk, ha leno, akkor is el kene mennem fodraszhoz, de most idopont sincs, meg meg penzem sem annyira(nyaron fogok dolgozni)

Ki mit tenne a helyemben?



máj. 24. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Megint el fogod cseszni a hajad, nem véletlen ment tökre korábban is. Szó szerint mész a pofonért.
máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Privátban segítek mit higyan csinálj és akkor van esélyed hogy nem menjen tönkre
máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megbántad? :)
máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!