Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csinált már valaki éleztős...

Csinált már valaki éleztős pakolást? Hogy kell?

Figyelt kérdés

és muszáj bele tenni az egész élesztőt?

egy kicsit enni is szeretnék belőle, állitólag ugy is hat:)


2010. okt. 29. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ó dehogy kell az egész. az egésznek az 1hatod része is elég egy pár csepp tejjel elkevered, hogy ne fojjon, de sűrűn kenhető legyen. Ennyi. Én is szoktam.:)
2010. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
énis csináltam párszor de semmit sem ért... inkább ha bekened hidegvízzel az arcod és hagyod megszáradni :) (itt olvastam)
2010. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindkettőtöknek:)

akkor majd kipróbálom a vizeset is:D

2010. okt. 29. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én ettem is eyg mogyorónyit meg kenem is az arcom és hagyom megszáradni.Nekem nagyon jó:)
2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jaj tényleg azt elfejeltettem megkérdezni hogy mennyi idő után mossam le?

ezek szerint megszárad:D és miután megszáradt utána rögtön vagy hogy?

2010. okt. 29. 19:30
 6/11 A kérdező kommentje:

és egy nap hányszor lehet?

bocsi a sok kérdésért:)

2010. okt. 29. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az élesztő és a tej mellé mézet is szoktam tenni és kb. 20-25 percig hagyom, ennyi idő alatt jól meg is szárad. Én amúgy nagyon szeretem, nekem hatásos. Nem tudom, hogy milyen sűrűn lehet, de hetente 2-3-szor nekem elég, de persze gondolom ez bőrtípustól is függ.
2010. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

már raktam az arcomra és leis lett mosva azóta, de tiszta piros lett az arcom és ég meg viszket

allergiás lehetek rá? vagy ez most mi?

2010. okt. 29. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tüneteid vannak, akkor lehet, hogy allergia, vagy sokáig volt fönn, bár nem írtad, hogy meddig. Szerintem pár nap múlva próbáld meg újra és, ha akkor is ez van, akkor inkább hagyd, nehogy valami baja legyen a bőrödnek.
2010. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

háát jó ideig fennt volt

amikor megszáradt még utána 15-20 percig szerintem

nemtudtam hogy rögtön lekell mosni, leközelebb ugy csinálom

2010. okt. 29. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!