Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mennyire jönnek be...

Lányok, mennyire jönnek be nektek a hosszabb hajú fiúk?

Figyelt kérdés

Mire kéne még figyeljek, ha fiú létemre növesztem a hajam?


Van egy ilyen probléma, hogy amíg nem elég hosszú, addig gyakran a szemembe lóg és nemtom, hogy kéne megoldani ezt a problémát. Az, hogy folyton rázogatom ki a szememből vagy a kezemmel simítgatom, sztem elég gáz, csak nemtok mást csinálni (ja, kivéve olló). Mit javasoltok?


Milyen hosszú hajú férfi (najó, inkább fiú) frizurák jöhetnek be?


Tudom, biztos sokan nem szeretik, meg ott az alapvető társadalmi szokás, hogy egy fiúnak rövid kell legyen a haja, mert különben nem néz ki NOOOOMÁÁÁLIIIIS-an. De én nem szeretnék normálisan kinézni. Csak mégis valahogy igényes kéne maradjak.


2010. okt. 29. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, volt hosszú hajam is, régen, legutóbb félhosszú volt, de csak nőtt, nem is mostam annyira, meg nem is igazgattam, szerintem úgy a király
2010. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vékony fekete hajpánt-.- maximum. a barátomnak hosszú a haja. próbálom rávenni, h vágassa le. nem a hajadba szeret majd bele a lány, hanem a személyiségedbe, akkor növeszd meg, ha ahhoz passzol...
2010. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nagyon bejön, sőt, minél hosszabb, annál jobb:) (derékig érő a legnyerőbb:D)Csak legyen szép, ápolt. A rövid hajúakat nem is nagyon nézem meg.

Egyébként vékony! fekete hajpánt, esetleg hajráf. 21/L

2010. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dancsibácsi! ***** válasza:

hajráf?

ha nem szeretnéd akkor csak fésüld oldalra és rögzítsd zselével vagy lakkal az elejét. Én amúgy vasalni szoktam hogy tartása legyen. Nem divatból, csak azért hogy ne nézzen ki hülyén, bár tény, hogy máshogy is meg lehet oldani, de szerintem így a leg egyszerűbb mert 1 perc alatt megvan.

2010. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Milyen hajvasalót használsz? :D Tom, hogy biztos gáz dolognak tartjátok, de annyian használják már, hogy sztem nem minősül lányos dolognak. Meg szeretném egyszer én is kipróbálni, hogy milyen.

Bár inkább maradok kócos, csak ne kelljen annyit tollászkodni. Nem szeretnék rendszeresen sok időt foglalkozni a hajammal. Most ez csak ilyen hóbort vagy mi. Kiváncsi vagyok mi lesz meg hogy néz ki dolog.

2010. okt. 29. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekeeeem nagyon bejön, főleg hogyha van benne valami kis hullám vagy esetleg göndörkés :DD Nagyon tetszik :)
2010. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem általában nagyon bejön.

Egy csomószor volt már, hogy úgy voltam vele, hogy "húúú de helyes ez a srác azta" és aztán rájöttem, hogy rövid hajjal észre sem venném vagy akár kimondottan csúnyának tartanám... :DDD

Azt hiszem, a kislány kori királyfileső énemet hatja meg, de nem tudom igazából, csak azt, hogy majdnem mindig bejön. Kivétel: kövér zsíros hátrakötött hajú igénytelen fekete pólós rokkergyerek.

2010. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hú rám egyszer mondta már egy lány, hogy úgy nézek ki mint vmi herceg vagy királyfi. Jóval idősebb volt én meg ilyen 15-6 éves és növesztettem a hajam. Nagyon elolvadok az ilyenektől.

De lányban is valahogy a hercegnőket keresem. Jó ezt nem szó szerint kell érteni. Na ezt inkább nem fejtem most ki, hosszú lenne.

De azért jó tudni, hogy van még igény a királyfikra. Legalább nem hiába viselkedek akkor már lovagiasan meg ilyenek. :D

2010. okt. 29. 23:58
 9/17 anonim ***** válasza:

heh nekem csak a hosszúhajúak tetszenek:) pl volt egy srác, akit nagyon édesnek találtam, de levágatta a haját és ronda lett:S olyan állig v nyakközépig érjen pont jó:) a fejrángás meg nem gáz, én is azt csinálom:D

15/L

2010. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszúhajú fiúk a gyengéim :).
2010. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!