Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom elősegíteni, hogy...

Mivel tudom elősegíteni, hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Mivel tudom elősegíteni, hogy gyorsabban nőjön a hajam?
2010. okt. 29. 21:24
 1/3 Dancsibácsi! ***** válasza:
egyél élesztőt, szedjél B vitamint(asszem b6 és b12-t), használj hajszeszt, táplálkozz egészségesen. Vannak egyes energiaitalokban is olyn anyagok amik többek között ezt is elősegítik(watt natura például).
2010. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 29. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj( [link]


[link]


Heti 2 vagy több edzés(min.1 de az kicsit kevés).


Napi 2 l víz fogyasztása.


Egészséges táplálkozás.


És ha szép hajat akarsz ne tedd ki hőnek,a hajszárítót amennyire csak tudod állítsd kis hőfokra,forró vízben ne moss hajat mert károsítja,a legjobb a meleg zuhany vagy az enyhén hideg,attól nem lesz merev sem a hajad.

Ne dörzsöld a vizes hajad törülközővel.Lehetőleg hajmosás előtt és után fésülködj,mert amikor nedves állapotban van a haj nagyon könnyen roncsolódik.Esetleg ha elengedhetetlen hogy ne fésüld meg a vizes hajadat,akkor inkább az ujjaiddal tedd.Ne használj kefét mert roncsolja a hajad,inkább ilyen nagy fogas(vagy ahogy én mondom:bontófésűt).


Ha hideg van húzz sapkát!


Most csak ennyi jutott eszembe. (:

13/L

2010. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!