Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj? Mindent szeretn...

Csatos póthaj? Mindent szeretnék tudni róla.

Figyelt kérdés
tapasztalatok, vélemények.....
2010. okt. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Negatív:

1.Kicsit kényelmetlen, mert érezni, h vmi ott van a fejemen és olyan mintha leakarna esni, de nem.

2.Nehéz megtalálni a hajszínedhez megfelelőt(hacsak nem fekete vagy)

3.Mivel a csatos haj legtöbbször mű ezért festeni, vasalni, mosni nem lehet.


Pozitív:

1.Levehető, szal én biztos nem varratnék hajat mivel az ugye érezhető, h ott van és soha nem lehet levenni.

2.Olcsó.

3.Nem lehetsz rá allergiás.

4.És persze ha jól használod szép, hosszú hajad lesz.:)

2010. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a részletes választ! de am pont fekete a hajam. Hol érdemes ilyet venni egyébként? neten érdemes rendelni, mert a "közelemben" nincs ilyen üzlet?! :(
2010. okt. 29. 23:29
 3/6 A kérdező kommentje:
mennyi az időtartama az ilyen póthajnak? mármint hogy mennyi ideig marad használható???
2010. okt. 29. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerencsés vagy. A fekete általában olcsóbb is.

Én az ázsiában vettem, de írod, h nincs a közeledben akkor gondolom nem pesti vagy.

Netről még nem rendeltem ilyesmit, de vaterán és teszveszen vannak fent ott körülnézhetsz.

pl. itt van egy [link]


Ahhoz képest olcsó, h igazi emberi haj tehát lehet mosni, vasalni, és 10 soros.

Én ázsiában műhajat vettem 2000Ft/db és 4 sort, tehát így még drágább volt.

2010. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi haj használattól függően 1,5-2 év, a mű az hamarabb összegubancolódik és olyan hatása lesz mintha töredezett lenne.
2010. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2010. okt. 30. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!