Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam szalagav...

Milyen legyen a hajam szalagavatón?

Figyelt kérdés

Konty, vagy vágassam le rövidre, olyan fül alá érőig (persze itt lenne valami oldalfrufru, meg tépés, majd a fodrász eldöntené pontosan milyen.)

Szalagavató után amúgy is levágatnám, mert már nagyon elegem van a hosszú hajból, kiengedve nem, csak feltűzve áll jól, de az már nagyon unalmas. A rövid hajat is lehet nagyon szépen beállítani. A hajszínem szőke amúgy.


2010. okt. 30. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen haj állna jól, nagy mértékben függ az arcformádtól is. Így elég nehéz látatlanban tippeket adni. Menj el mesterfodrászhoz, igaz, hogy drágábban dolgoznak, de jobban tudják, hogy mi áll jól neked!

20/L

2010. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mesterfodrászhoz szeretnék menni, legalábbis a névjegykártyáján az áll, hogy mesterfodrász, mindegy a lényeg, hogy barátnőmnek szuperhajat vágott, és nagyon olcsón. Szerintem ez a csaj a rövid hajat és a kontyot is meg tudja úgy csinálni, hogy jól álljon.

Mivel a hosszú haj nagyon nem áll jól, mindig csak felkötve hordom, ezért szeretnék már válltani. Szerintem egyszerű arcom van ovális, talán egy kicsit kerek.

Szerintem a konty túl egyszerű, mindenkinek fel van kontyolva aztán kész..

Akkor a kérdés: úgy alapból, tegyük fel, hogy valakinek jól áll a konty is és a rövid haj is, melyik a szebb keringőhöz?

2010. okt. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!