Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne eltüntetni a...

Hogyan lehetne eltüntetni a szemhéjamról a himlőpörköt?

Figyelt kérdés
Még kiskoromban himlős voltam majd átalakult skarláttá a himlőm.Nem tudom hogy pontosan most miért ilyen , hogy elkapartam vagy pedig a skarláttól , de szeretném eltüntetni.
2010. okt. 30. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.

Kiskorodban voltál beteg és nyomott hagyott? A pörköt a varra szokták mondani, amikor száradnak le.

Utána, pedig lyuk marad, ha lekaparod többször is, és nem magától esik le.

2010. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul mondtam:) De kiskoromba voltam himlős és nyomot hagyott. De nem olyat mint mondjuk az arcomon , hogy olyan kicsi kis lyuk hanem ott barnám a bőröm és olyan ráncos...tudom , hogy ez most eléggé furán hangzik , de nem tudom máshogy elmondani:)De amúgy nem az egész szemhéjamon , csak egy kisebb részen
2010. okt. 30. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikusomtól kérdeztem anno.Hámlasztást javasolt.Vagyis, hogy mindig egy réteget az arcról lemaratsz vagy valami ilyesmi.Nem próbáltam ki, de szerintem nem is fogom.Szemhéj meg alapjába véve is kényes téma.Ott nagyon vékony a bőr!
2010. nov. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!