Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt befogná a...

Ezt a hajszínt befogná a Loreal Casting Creme Gloss ammóniamentes hajfesték pl. a szatén szőke vagy más szőke árnyalatai?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 30. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,ezt a hajfestéket még nem próbáltam,de lehet jobb ötlet lenne fodrászra bízni.

Egyébként nagyon szép az arcod :)

2010. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Sokan mondják,hogy jobban állna egy kicsit sötétebb szőke a szemöldököm miatt,ezért szeretnék csak "színezőt"használni,ami nem rontaná tovább a hajam minőségét..

2010. okt. 30. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, befogná. Nekem is hasonló színű volt a hajam és Castinggal színeztem át. Viszont csak akkor próbáld ki, ha az eredeti hajszíned nem túl sötét, mert a lenőtt részt nem fogja rendesen megszívni, ha pl. sötétbarna vagy..
2010. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végre valami jó hír..:D De ugye nem lesz libafos színe?Nem,világosbarna az eredeti..
2010. okt. 30. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is pont azt akartam írni, hogy nem túl jól áll ez a szőke neked. Egy sötétebb szőke sokkal jobb lenne!Hidd el, előbb-utóbb a szín is kopni fog, tehát szerintem hamvasszőke lesz ha opálszőkét veszel,de ha középszőkét, mézszőkét az is jól állna.
2010. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz libafos színű :). A Casting kimondottan természetes hatású színt ad és szép a fénye. Én most a Schwarzkopf új habállagú festékét próbáltam ki, ez is ammóniamentes és nagyon tetszik, könnyű vele festeni. Én valószínüleg átszokom erre, mert olcsóbb, mint a Casting, de van olyan jó minőségben. [link]
2010. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,arany vagy méz szőkén gondolkodom,esetleg szatén szőke,de félek,hogy az túl sötét lenne.Ez a Schwarzkopf is nagyon jól hangzik!!Utánanézek még.:)
2010. okt. 30. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
A méz szőke kicsit sárgásabb árnyalat, a szatén hamvasabb. Ami szép még az a gyöngy szőke, múltkor azzal festettem a barátnőm haját.
2010. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyöngy szőke már voltam..igaz,az nem színező volt,hanem festék ammóniával.A barátnőmnek arany szőke haja van,nagyon megtetszett!!Hasonló kicsit a méz szőkéhez,jól megy a barna bőrszínéhez.:)Személy szerint én annyira nem szeretem a hamvas árnyalatokat,nem állnak jól.:)
2010. okt. 30. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:

De amugy egy világosbarna se lenne rossz szerintem.

Ha ragaszkodsz a szőkéhez akkor persze mindegy:)

2010. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!