Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket, és sminket...

Milyen termékeket, és sminket ajánlanátok zsíros, pattanásos bőrre, amit lehet dm-ben, vagy rossman-ban kapni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a kozmetikai szerek sajnos nem használnak :( (csak tonikot használok) ezért ahogyolvasgattam más ilyen kérdésekre a választ láttam, hogy nagyon sokan írták az élesztőt. Tudtam, hogy használhat mert mamám is mondta, de azt gondoltam, hogy nekem úgyse fog használni. Kb 2-3 napja nagyon nagyon gyulladt pattanásos volt az arcom. Este összekevertem egy kis élesztőt vízzel és feltettem az arcomra pakolásnak, aztán amikor megszáradt lemostam. Nagyon kevés hidratáló krémet kentem az arcomra. Reggelre félig megszűnt a gyulladás és azóta minden este csinálom, ma szinte már pattanásom is alig van, nekem most van a havi...és mint tudjuk ilyenkor előjönnek a pattik nah hát nekem nem jött ki semmi =D Akármit próbáltam eddig semmi nem használt pedig én már télleg mindent kipróbáltam. Szerintem te is próbáld ki, legyél türelmes és kenegessed esténként az arcod mert megéri, de viszont annyi a rossz, hogyha abba hagyod visszajönnek :S

17/L

2010. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is szoktam élesztőt használni, de én joghurttal keverem össze. csak én nem minden este.. havonta 1-szer általában. majd kipróbálom minden este, remélem használ. :) köszi! :)

am a szagát nem bírom, de valamit valamiért. :D

2010. nov. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!