Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van esetleg fodrász köztetek?...

Van esetleg fodrász köztetek? Befesthetem így a hajam?

Figyelt kérdés

Megköszönném,ha valaki válaszolna!

Szóval eddig szőke melíros volt a hajam. Már évek óta ki akarom próbálni a sötét barnát. Elvileg jól állna. Nincs annyira fehér bőröm, zöld a szemem. De nem is ez a lényeg!

De egyből nem mertem belevágni, gondoltam először rakatok sötét barna melírt. Hát ez nem lett valami jó, mert nem mert annyi sötétet keverni a fodrászom, és nem lett akkora a kontraszt. Láttam,hogy ő sem erre számított. Most meg olyan seszínű lett. Mondta a férjem (szegény látja,hogy nem tetszik, bár neki igen),hogy menjek vissza és akkor már festessem be barnára. Viszont meg mondom őszintén, a melír is elég sokba került (10 ezer), nem szeretnék egy hét múlva a festésért kb. 5 ezret fizetni. Kérdés,hogy magamnak én befesthetem, vagy kellene valamilyen eljárás, amit csak a fodrász tud. Kérdeztem tőle, hogy fog-e kelleni (már csak azért mert nem tudom,hogy a még szőke tincseket hogy fogná be a festék), ő azt mondta,hogy nem, csak simán befesti. De akkor az én is meg tudom csinálni nem?

Köszi a válaszokat!


2010. nov. 3. 06:27
 1/3 anonim válasza:
Ha a festéken lévő használati útmutatót követed akkor Simán megtudod csinálni! Én évek óta festem magamnak! Voltam már fekete- szőke szőke-vörös és szőke-rózsaszín!Most meg csak Szőke!
2010. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De nem fog nagyon elütni a melír? Mármint ahol most szőke melír van, azt befogja normálisan a festék?

2010. nov. 3. 08:41
 3/3 anonim válasza:
Lehet hogy kicsit világosabb lesz de veszel még egy doboz festéket így mégsem dobsz ki 5-10 ezreket!
2010. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!