Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dúsitó hatású készitmén...

Milyen dúsitó hatású készitményt használtok?

Figyelt kérdés

Akár valami spray, vagy sampon balzsam, vagy bármi, ami tényleg hatásos.

Imádom az egyenes hajakat, viszont vasalás után ugy összeesik az egész.

Tupirozni szoktam picit, de utána másnapra az nagyon csúnya és hát nincs kedvem minden nap mosni..


2010. nov. 3. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáltad már a hajhabokat,azok általában jók!Nekem nincs szükségem ilyenre mert rengeteg hajam van,bárhol voltam fodrásznál mindig ritkítani kell és mind azt mondják hogy iszonyat sok hajam van pedig vékony szálú...Mosd meg a hajad és rakj rá habot.van több erősségű,utána fordítsd lefelé a fejed és úgy szárítsd meg...
2010. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát anyának mindig teszünk habot a vizes hajára, mert neki minden hajmosás után csavarjuk, de attól nagyon kemény lesz :O szóval én meg szeretném örizni a természetességet.

vagy ha keveset teszek nem lesz kemény nem látszik majd meg?

2010. nov. 3. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
herbal essensis turbózd fel sampon és balzsam
2010. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat tenni rá!Vizes hajra ráteszed és úgy megszárítod!Szerintem úgy nem lesz csúnya,és természetesnek fog tűnni!Nekem úgy mindig jó volt!:)
2010. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!