Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus, Fodrász, Manikűr...

Kozmetikus, Fodrász, Manikűr és Pedikűrös helyett, hogy lehet otthon formában tartani magunkat? Miket csináljunk, milyen eszközökkel, milyen időközönként?

Figyelt kérdés

Csak mert most jött el a spórolás időszaka, és ebből a legkönnyebb spórolni. Sajnos a megszorítás előtt, havi 40-50000-et költöttem el a fent említett szolgáltatóknál és a szépségápolásra összesen.(ebbe beletartozik minden egyéb is.pl.: tusfürdő,fogkrém,hajhab, stb...)

És kérlek írjatok olyan megfizethető, de még jó szépségápolási eszközöket mindenre amit ti használtok és bevált.(eddig luxuscikkeket használtam, így nem tudom, hogy mik lehetnek a jók)

Köszönöm!!!


2010. nov. 3. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A dm-ben a balea termékek nagyon jók!!

Arcpakolás helyett használj élőflórás joghurtot és reszelt uborkát és répát összekeverve esetleg egy kis mézet is tehetsz bele!

Ezt tedd az arcodra amíg áztatod magadat a kádban heti 1-2 alkalommal!

2-300 forintért már lehet kapni fehér színű körömlakkot.Reszeld le négyzetalakúra a körmödet és egy kis cellux segítségével fesd le olyanra mint ha farnciás lenne!Mondjuk így:

[link]


Ezt otthon is el lehet készíteni!

Fodrász helyett nem tudok megoldást!!


Ezeket úgy írtam le hogy semmid nincs otthon se reszelő se körömlakk se semmi...

Szóval gondolom pár dolog van otthon szóval... :D

2010. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a havi 40-50ezerből elég hirtelen váltás az otthoni praktikák.. Én a helyedben alapvető dolgokra továbbra is szakemberhez járnék, csak ritkábban.
2010. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most már a pedikűrt magadnak is megcsinálhatod otthon,már úgy sem nagyon látja senki.Ha nagyon vészesek a körmeid a manikűröst hagyd meg.Az otthoni praktikákat nem ajánlom.Sokszor rossz dolog sül ki belőle és akkor többet költhetsz a helyreállítására,mint egyébként.Nem tusom miket szoktál csináltatni a fodrásszal és a kozmetikussal így nehezebb.Szerezz be egy epilátort ez jó befektetés a gyantáztatás helyett.Nekem ilyen van: [link]

Tökéletesen és gyorsan megszabadulok a szőrszálaktól.Intim helyeken maradhat a gyantáztatás de keress egy olcsó kozmetikust.Otthoni hajápolásra kell egy sampon egy balzsam vagy hajpakolás és egy hajvégápoló.Én éjszakai hajpakolást is szoktam használni heti egyszer.A hajvágást nehéz magadnak ahhoz is keress egy olcsó fodrászt vagy növeszd a hajad.Jó sampon és balzsam ezt csak egyszer próbáltam,de azonnal érezhető volt a hatása:Pantene Nature Fusion(és most a dm-ben 1399Ft a sampon+balzsam+hajszérum)Válts parfümöt gondolom abból is luxus árkategóriájút használsz.Hármat is tudok ajánlani:Davidoff Cool Water Woman, [link] Hilton Heiress.Én szappant használok ebből ha nem is szeretnél lemondani a luxusról a nesti dante szappanjait megtalálhatod az europarki douglasban 890Ft-ért és 250grammos.Érdemes megnézni őket.Az a baj,hogy hajhabból nem tudok olcsót mondani,mert a Toni&Guy tömegnövelő hajhabja a legjobb és szintén az europarki saturnba a legolcsóbb.Ott az összes Toni&Guy termék olcsóbb.Testápolóból vegyél babáknak készültet,abból pedig valamilyen olcsóbb árkategóriásat.írj még,hogy miket használsz és próbálok rá alternatívákat mondani mi jó és olcsó.

2010. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ez a legjobb arclemosó,lemaradt:)

[link] és most a rossmannban akciósan 1299Ft.Nekem majdnem elég volt egy évig.

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit én tudok ajánlani, hogy érdemes a környéken megnézni, nincsenek-e olyan kínai boltok vagy eurós boltok, ahol kifejezetten ismertebb márkás (nem luxustermékek, persze) termékek is vannak a bolti ár alatt (gyakran fél-vagy harmadáron)... Fa, Palmolive stb. cuccokat onnan szoktunk venni, Asia Centerben pedig szinte mindent ki lehet fogni sokkal jobb áron, sminket is beleértve (L'oreal, Maybelline, Art Deco, Astor). .
2010. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!