Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna festett hajból...

Világosbarna festett hajból szeretnék otthon sötétszőke mézszőkés árnyalatot varázsolni. Melyik hajfestéket ajánljátok ami nem sárgít vagy ami jó?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja voltam rendes "jó" fodrásznál ahol barna hajamból szerettem volna kb ilyen: [link] hajszínt. Kb fél árnyalatot világosodott a hajam-.- és 15 000 ft-om ráment szval nemakarok még egyszer ennyit kiadni érte. Anyum is megtudá csinálni csak az a kérdés hogy mivel? Segítsetek légyszives:(
2010. nov. 3. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, vegyél fodrászkellékesben Loreal Effasor hajradírt, ami kímélő, és leszedi a festéket a hajadról. Az enyém csibesárga lett tőle, de vegyél hozzá egy neked tetsző festéket is, és radírozás után fesd be azzal. Ha marad egy kis vöröses vagy sárgás fénye esetleg, vegyél hamvasító sampont. Én így csináltam szőkére világosbarnából.

25\l

2010. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. nov. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!