Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cukortol elojohetnek a...

A cukortol elojohetnek a pattanasok? Ugy vettem eszre mikor tobb kolat iszom akkor tobb van (mas cukros dolgot nem szoktam tulzasba vinni. ) Masnal van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:05
 1/4 anonim válasza:
nekem a csokival van így de én csak ilyen formába eszek több cukrot
2010. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy a cukortól van. A cola-ban a legtermészetesebb adalék a cukor :) Viszont nagyon sok káros anyagot tartalmaz,amit lehet,hogy nem tud rendesen lebontani a szervezeted.
2010. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Végülis elég sok mindentől lehet akkor. Nem tudom ha kicsit egészségesebben étkeznék - több víz, zöldség stb elmúlnának-e? Mert arclemosókból már ezerfélét próbáltam és nem nagyon válnak be, ha nem piszkálom akkor se, max. minimálisan. Na mindegy.
2010. nov. 4. 04:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e, de szólnék az én tapasztalataimról is. Amióta kerülök mindenféle édes és cukros dolgot, azóta alig van pattanásom. Gyümölcsöket se eszek. Azt hallottam, hogy ez valamiféle összefüggésben van a cukorbetegséggel.
2011. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!