Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐKE BEMOSÓ, de honnét, és...

SZŐKE BEMOSÓ, de honnét, és használ világosbarna hajra?

Figyelt kérdés
Világos barna a hajam, tudtok bemosót, amitől nem narancs sárga hanem szőke lesz, nem roncsolja a hajat, és hol kapható?
2010. nov. 3. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A bemosó nem szőkít,csak színez,pont ezért mosható ki a hajból.
2010. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbáld ki!! Én is ezzel kezdtem, gondoltam, hogy úgyis kijön pár hét múlva, annyit meg hupilila hajjal is kibírok. Először egy olyat használtam, amitől alig volt valami változás. Gondoltam kipróbálom világosabbal. Jégszőke árnyalatú volt, bár az én hajam kb csibesárga lett tőle, és nem jött ki!!! A szőke bemosók nem jönnek ki, mert az nem festék, csak roncsolja a hajszálakat, hogy kevesebb legyen a pigment benne. Ha feltétlen szőke hajat akarsz, szerintem menj fodrászhoz. És készülj fel, ha vissza akarod csinálni, akkor csak úgy lehet, ha visszafesteted barnára.
2010. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még annyit, hogy nekem is világosbarna az eredeti hajszínem.
2010. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a bemoso nem világosit fel.
2010. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

inkább festékkel!!!!

Bnőm is r_á_b_a_s_z_o_t_t_!!!!!!!!!!

csibesárga haja lett.Nagy kamu az egész!Szivasd le aztán utána már elég a tövét festeni.A hajvégedet azmeg nem roncsolja!

2010. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Voltam már festett szőke, igaz, hogy aztán csak a tövét kell, de közbe-közbe nem árt ráhúzni a végére sem, mert valamilyen szinten sárgul. Hosszú távon már azért roncsolta. Azóta lenövesztettem, ez most a sajátom. De akkor hagyom így :$ Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2010. nov. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!