Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyeneket hogyan kell...

Az ilyeneket hogyan kell beletekerni a hajba?

Figyelt kérdés

[link]

A tincset átdugom a lyukat a végét meg összegumizom?


2010. nov. 4. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
a "pálcika" részére feltekered a hajad, mint egy rendes csavaróra, és a csavaró végét átdugod a lyukon...nem kell semmi más hozzá...max hajhab
2010. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez az a hajcsavaró, amire soha ne tekerj vizes hajat (a tekerés módja amúgy az, amit az első leírt), mert az életben nem szárad meg... :S
2010. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De megszárad, régebben én is használtam, csak nekem mindig túl göndör lett tőle, és oroszlán fejem volt. :D
2010. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsénat, pontosítok. Ha sok és/vagy vastag szálú hajad van, akkor nem szárad meg.

Nekem mindkettő van, üreges, melegített csavarón sem elég sokszor egy éjszaka neki.

De igaz, a vékony szálú hajú szobatársamnak megszáradt rajta a haja :)

2010. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem sok hajam van, de mindig félig megszárítom a hajam, és úgy tekerem be...teljesen vizesen tuti nem száradna meg...de így igen...
2010. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!