Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lesz szebb az arcom?...

Mitől lesz szebb az arcom? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon pattanásos a bőröm :( Annyira el vagyok keseredve emiatt. Annyi mindent próbáltam már. Most is antibiotikumos Zineryttel kenem az arcom és csak enyhe javulást tapasztaltam még a kezelés elején, de most megint egyre csúnyább. Nem is pattanások már ezek, hanem inkább nagy gyulladások az arcomon és fájnak is. Bőrgyógyászom is van azt mondta, hogy szedjek Sotretet csak ahhoz szülői aláírás kell, hogy szedhessem, de anyukám meg nem nagyon akar belemenni, mert a mellékhatások elég durvák lehetnek.... Csalántea tisztító kúrát kéne csinálnom, vagy mit csináljak, hogy enyhüljenek az arcomon a gyulladások ?:( Köszönöm segítségeteket előre is :)
2010. nov. 5. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is igyál több folyadékot,kerüld a fűszeres ételeket.Esetleg a pattanás leszárítók nem segítenek?Mondjuk a leírtak alapján nekem ez belső, hormonális dolognak tűnik.Minden rendben a pajzsmirigyeddel?Barátnőmnek is vannak ilyen nagy fájó dudorai, nem pattanás, mert nem tudja igazán kinyomni, mert olyan mélyen van és neki a pajzsmirigyével van gond, arra kapott gyógyszert és azóta szebb a bőre is.
2010. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is kozeb kijonnek olyan nagy piros dudorok az arcomon..en is hasznalom a zyneritet es nekem oszinten nagy valtozas nincs..kipirosodok es hamlok meg nagyon egnek a pattanasaim ennyi..doxiciclin-t szedek ami gyulladas csokkento ..ettol elmentek a dudorok nagyjabol..remelem segithettem.
2010. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!