Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Schwarzkop...

Mi a véleményetek a Schwarzkopf Gliss Kur hajsimitó sampon és balzsamról?

Figyelt kérdés
van valaki, aki már használja/használta, és milyen véleménnyel van rola ?!?
2010. nov. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én kipróbáltam nekem nem is göndör a hajam hanem csak hullámos de semmit nem ér. Nem változtatott a hajamon, viszont az illata jó. :)
2010. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi... na igen, nekem is csak a vége folyton felhajlik, és ettől megőrűlök :-s
2010. nov. 5. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyenes valóban nem lesz tőle, viszont amikor ezeket a termékeket használtam,akkor utána könnyebb volt kiegyenesíteni körkefével, hajvasalóval 8általában megpróbálom nagy körkefével beszárítani egyenesre, nagyjából sikerül, egyedül a hajtöveknél 2-3 cm-s részen marad makacsul hullámos, ott kivasalom).
2010. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!