Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apró fehér pöttyök a szem...

Apró fehér pöttyök a szem körül. Hogyan tüntethetem el őket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
kés
2010. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sejtem mire gondolsz, de ezt csak egy kozmetikus tudja neked kiszedni onnan, tűvel meg kell piszkálni egy kicsit, másképp nem fog kijönni sajnos.

23/F

2010. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azokat miliumnak vagy gríznek hívják. Kozmetikus tudja kiszedni!
2010. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, nem gríz az tuti, mert gyerekkoromban volt már, ez nem is hasonló. Hanem a szem alatt iylen fehér pöttyök a bőr alatt, vagy talán a bőr sejtjei mások, mintha mirigyek lennének vagy mi. puderrel nem is látszik, de ha fáradt vagyok és sötét a szemem alatt akkor feltűnő. Nem tudom mi ez, mitől van, valami ásványisó vagy vitaminhiányra tudok gondolni, de arra még nem jutottam, hogy orvosnak is megmutassam. Nem fáj, semmi, csak esztétikailag zavaró
2011. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az utolsó kommentelő pontosan leirta a problémát.

nem fáj, de idővel egyre csúnyább... lehet megmutatom bőrgyógyásznak ha már arra járok.

2011. márc. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!