Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek hogy kicsúfolnak! (? )...

Félek hogy kicsúfolnak! (? ) (többlent. )

Figyelt kérdés

Szóval a problémám az ,hogy alapjáraton szép göndör hajam vaan,csakhhogy világéletemben vasaltam ,és modnjuk ugy hogy amikor megszáritom hajszáritóval akkor ien semmilyen hullámos..de ha magátol megszárad nagyon széép..És hát szoval régen sem hordtam ugy a hajam..és hát nekem olyan az osztályom hogy ha bemennék egy ilyesfajta hajjal :


[link]



volt olyan osztálytársam akinek ilyen haja volt de kicsúfolták a fiuk.:/ tudom h ők a hülyék,mert nincs mit csúfolni rajta...de folyton le mikrofn fejezték meg ienek-.-

és gyakrolatilag félek olyan hajjal bemmenni..pedig ugy tetszene..(:

valaki valami tanács?:/

nefoglalkozzak velük ?vagymi?

14/L


2010. nov. 7. 17:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a link előtt aztakartam irni hogy akkor kicsúfolnak.
2010. nov. 7. 17:46
 2/15 anonim válasza:

Ezen mi mikrofonfejes??

Szerintem nemfognak kicsúfolni,de ha igen akkor is max csak egy nap...De ne foglalkozz velük..

Amugy meg sok hirességnek van hasonló haja:

[link]


[link]

2010. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért nem fogod hátra lófarokba?
2010. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát nemtudom nekem nagyon tetszik(: csak félek váltanii.mert za egyenes nálam már szokásos :DD és azért

amugy itt egy link..én vagyok,de itt még rövid fufrum volt mostmár nem ien.(:


[link]

2010. nov. 7. 18:00
 5/15 A kérdező kommentje:
hát mert nekem kiengedve tetsziik..:D
2010. nov. 7. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne hagyd kibontva, hanem csinálj belőle valamilyen frizurát. Attól lesz "mikrofonfejű" az ember, hogy oldalt eláll a haja. Tehát az a lényeg, hogy oldalt tűzd el, hátul pedig hagyhatod szabadon.


Amikor göndör volt a hajam, azt csináltam, hogy kineveztem egy kb. 8-10 centi széles sávot a fejemen hátul a fejtetőtől a tarkóig és minden oldalsó tincset odatűztem ennek a sávnak a szélére. Aztán pedig fogtam egy-egy tincset ezekből és középen összetűztem egy kicsi hullámcsattal. Felülről lefelé érdemes haladni. Ha valahol kiáll, azt is meg kell tűzni, ezt két tükörrel láthatod.

Az alját pedig nyugodtan hagyhatod lógva.

Természetesen nem erről a frizuráról van szó, de sajnos sosem fényképeztem le magam. De ilyen formájú lesz a frizurád tőle:

[link]


Ez nem mikrofonfej, mert oldalt eltűzted. Plusz nem is lóg a szemedbe.

Tudom, hogy bonyolultnak tűnik, amit leírtam, de ha kipróbálod, akkor meglátod, mennyire egyszerűen és gyorsan kész van. Minél kisebb csatokkal csinálod, annál szebb.

És alkalmi frizurát se bonyolult készíteni belőle, egyszerűen a tetejére teszel egy virágot vagy ékszert :)

2010. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó néz ki, nem fognak kicsúfolni.

Amúgy sunáználak :D csak kár, hogy ilyen fiatal vagy :P

2010. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsot de nekem az ilyen haj a szerelmem csak egyszerűen félek az "újitástól"..

:


[link]

2010. nov. 7. 18:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem fognak kicsúfolni.
2010. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nemfognak kicsúfolni mert nagyon jó a hajad..
2010. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!