Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden olcsó, de jó kozmetikus?

Szegeden olcsó, de jó kozmetikus?

Figyelt kérdés

Szeretnék már végre elmenni kinyomkodtatni az arcomat, mert eléggé mitesszeres, és nagyon ápolatlannak hat. Viszont nem szeretnék 5-6000ft-ot kiadni egy ilyen kezelésért, mert nem is éri meg nekem, meg nincs is ennyi pénzem. Szóval ilyen maximum 3500 ft-ig gondolkodjatok. Ha vannak tapasztalatok drágább kozmetikusokkal, azt is szívesen várom!


Köszönöm!


2010. nov. 7. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Helloo! :)

Én Szegeden a Mystic kozmetikába járok, havi 3ezerért. A Csillag téren kell keresned, ahogy jön be a 84-es Makkosháza felé, azon az útvonalon :)

ui.: nem tudom, hogy hány éves vagy, én kamasz, és a tinédzser arckezelés kerül ennyibe, de szerintem a többi se lehet sokkal több, menj el és kérdezd meg :)

2010. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! 21 vagyok, de kb 16nak nézek ki :D köszönöm az ötletet, mindenképpen utána járok!
2010. nov. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!