Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha festett sötétbarna hajat...

Ha festett sötétbarna hajat befestenék palette szőke festékkel (amibe szőkítő is van) mi történne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szőke egy festéssel biztosan nem lennél. Ahhoz szerintem legalább 3 festés kell.
2010. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 festés minimum kell.
2010. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de úgy értem hogy a festett hajjal is "kezd valamit" illetve mivel festések között várni kell.. így az első festés után milyen lenne mert vagy 2 hétig akkor kénytelen lennék olyan hajjal lenni..
2010. nov. 8. 19:19
 4/6 Esme.avantgarde ***** válasza:
Palette 1L intenzív szőkítőt vegyél. Nekem feketéből egy festéssel középvöröset csinált. 2-3 festés mondjuk kell, ha szőkét akarsz.
2010. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ma kipróbáltam a Palette szőkítő hajfestéket a festett sötétbarna hajamon, hát mondhatom, hogy nem történt konkrétan semmi. Csak a lenőtt részt világosította ki. :S
2010. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha a palette XXL legvilágosabb szőkéjével fested, kivilágosítja, kicsit sárgás lesz. erre rá egy sima palette, és gyönyörű színe lesz:)


tapasztalatból mondom, pedig én a vörösemet varázsoltam szőkévé egy délután alatt


de egyik másik festék sem ajánlom, csak a palette fogta meg (az enyémet)


20Ł

2010. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!